cn_cookies_accepted()
Przejdź do treści

Polsko Niemieckie Warsztaty Artystyczne za nami

W miniony weekend (23-25.09.2022 r.) w GOK Babimost odbyły się Polsko Niemieckie Warsztaty Artystyczne( taniec, perkusja, wokal, gitara, instrumenty klawiszowe). Uczestnikami projektu były dzieci z Gminy Babimost oraz z partnerskiego miasta Neuruppin.

Celem projektu było doskonalenie i rozwijanie umiejętności tanecznych, wokalnych, instrumentalnych a także pokazanie młodzieży, że najlepszą drogą do rozwoju jest otwartość, tolerancja i dialog międzykulturowy. Wspólne warsztaty artystyczne umożliwiły uczestnikom poznanie nowych technik artystycznych, ale również poznanie siebie nawzajem.

Przez trzy instruktorzy prowadzili poprowadzili warsztaty dla dzieci, młodzieży. Dzięki tym zajęciom uczestnicy doskonalili swój warsztat wokalno – instrumentalno -taneczny oraz poszerzali horyzonty świata muzyki i tańca. Finałem projektu była Gala podczas, której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Udział w projekcie był dla wszystkich ciekawym doświadczeniem. Film z projektu dostępny na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury.

 

Gminny Ośrodek Kultury
ul. Gagarina 21
66-110 Babimost
Tel/Fax. 068 351 21 35

Skip to content