IV Ogólnopolski Festiwal Tańca Babimost Dance Show

W miniony weekend odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca Babimost Dance Show. Na parkiecie Hali Sportowej CSiR „Olimpia” zaprezentowało się blisko 1300 tancerzy z całej Polski. Swój udział w festiwalu zgłosiło ponad 100 grup tanecznych. Fantastycznych uczestników dopingowała licznie zgromadzona publiczność – rodziny, przyjaciele, miłośnicy tańca. Jury nie tylko doceniło tancerzy przyznając im puchary za I, II, III miejsce ale i doceniło publiczność za doping swoim pociechom.
Tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie:
Anna YouYa Jujka, Krystyna Frąckowiak, Maja Stolarska, Renata Górniak, Karina Adamczak-Kasprzak.
Niezapomniany klimat festiwalu to również ogromna dawka pozytywnej energii, którą napędzał Aleksander Wróblewicz. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.
Organizatorem był GOK Babimost
Współorganizatorem CSiR Olimpia