Przejdź do treści

SEKCJA WOKALNO-INSTRUMENTALNA

Sekcja instrumentalna oraz sekcja wokalna istnieje od początku istnienia Ośrodka Kultury i powstała z myślą o tych, którzy lubią śpiewać, ale chcą także doskonalić swój warsztat instrumentalny. Należą do niej soliści i instrumentaliści w różnym wieku (dzieci i dorośli). Zainteresowani nauką poznają na zajęciach podstawy prawidłowego oddechu i emisji głosu. Poprzez szereg ćwiczeń podnoszą poziom i walory głosowe. Uczestnicy śpiewają piosenki zróżnicowane pod względem stopnia trudności i stylu. Zajęcia wokalne to nie tylko żmudne – aczkolwiek konieczne ćwiczenia. Prowadzący stara się aby atmosfera na zajęciach była przyjazna i komfortowa dla ucznia. Każdy z uczestników ma możliwość zaproponowania piosenkę, którą chce się nauczyć śpiewać co pozwala na realizowanie swoich własnych upodobań muzycznych. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem audio co umożliwia nam również nagrywanie wykonywanych przez uczestników utworów w wersji cyfrowej.
Uczestnicy sekcji instrumentalnej oraz Studia Piosenki występują na szeregu imprez gminnych oraz powiatowych. Najlepsi uczestniczą w konkursach rangi gminnej, powiatowej, wojewódzkiej a nawet krajowej.
Do sekcji wokalno-instrumentalnej może zapisać się każdy, kto lubi śpiewać i posiada słuch muzyczny. Aby upewnić się jakie masz predyspozycje muzyczne przyjdź na przesłuchania!
Zajęcia muzyczne odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście wg indywidualnego planu zajęć.
Zajęcia prowadzi Miłosz Krawiec
 
Skip to content