Przejdź do treści

Wspólne czarowanie na scenie!

Zapraszamy na magię.
Magik Markus prywatnie Krzysztof Markus Markiewicz związany jest ze sceną od ponad 30 lat, Wcześniej jako muzyk/kompozytor, a także dźwiękowiec i oświetleniowiec.
Arashi-Kobieta Fakir, prywatnie Aleksandra Markiewicz jest absolwentką szkoły aktorskiej znanej aktorki Doroty Pomykały. Od kilkunastu lat zajmuje się tańcem, jest prekursorką stylu tańca „New Belly Dance” czyli współczesnej formy tańca brzucha. Łącząc ten wyjątkowy orientalny taniec z pokazem fakirskim tworzy wyjątkową atmosferę i zabiera widzów w nieznane. Połyka 50cm ostrze miecza, połyka ogień, tańczy na rozbitym szkle i kładzie się na 320 ostrych gwoździach.
ARAMBA – Arashi jest także twórczynią Aramby, która podobnie jak Zumba jest połączeniem wszystkich elementów Fitness z choreografią taneczną. Aramba inspirowana jest tańcem brzucha, przeciwieństwie do Zumby, gdzie łączy się choreografię inspirowaną tańcami latynoskimi z fitness.

Dzięki ogromnej popularności i angażowaniu się w działalność charytatywną i występy podczas dobroczynnych wydarzeń duet Magik Markus i Arashi wystąpił prawie 5000 razy przez ostatnie 10 lat. Magik Markus w sumie wystąpił ok. 6500 razy.

źródło:magik24.pl/

Skip to content